Halit Ergenç ile Bergüzar Korel çiftinin kızları Leyla 1'inci yaşına girdi. Sosyal medya hesabından kızının doğum anlarını yayınlayan Korel, paylaşımında "Her anları daha kıymetli oluyor... Canım kızım çok sev kendini... Ağabeylerinle elleriniz hiç ayrılmasın... Neşe dolu ol sağlıklı ol... Dünyaya gelirken ki inadını ve kudretini hep koru" ifadelerini kullandı.

2009'da nikah masasına oturan oyuncu Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in mutlu birliktelikleri sürüyor. Mutlu birliktelikleri süren ünlü çiftin kızları Leyla 1'inci yaşına bastı.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve zaman zaman annelik deneyimlerini yayınlayan Korel, kızının doğum gününde duygusal bir paylaşımda bulundu. 

Leyla'nın doğum anını yayınlayan 40 yaşındaki oyuncu, gönderisinde "Her evladımın doğum gününde içimde şükürle karışık bir hüzün oluyor... Fotoğraflarına bakıyorum... İlk doğdukları an tenlerinin ipeksi yumuşaklığını hatırlamaya çalışıyorum... Gözlerimi kapıyorum... Sonra aklımda.. Yeterince öptüm mü? Yeterince sevdim mi? Sımsıkı sarıldım mı? Kokularını iyice içime çektim mi? Koynumda iyice uyuttum mu? Yani acaba kaçırdığım bir anları var mı? Yanaklarının yumuşaklığı sıcaklığı..." ifadelerine yer verdi.

Eyüp Aksu: Yeni taksi kararını yargıya taşıyacağız Eyüp Aksu: Yeni taksi kararını yargıya taşıyacağız

Bergüzar Korel'in kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören paylaşımına; Hatice Şendil, Onur Büyüktopçu ve Esra Erol gibi ünlü isimler yorum yaptı.